Úvod Aktuality Turistický vlak do Bělé nad Radbuzou

Turistický vlak do Bělé nad Radbuzou

Každou sobotu od 18. května až do konce září vyjíždí nový turistický vlak z Plzně do Českého lesa. Vlak je určen pro turisty jedoucí do oblasti Stráže, Třemešné a oblasti Českého lesa kolem Bělé nad Radbuzou. Ve vlaku je též kapacita pro zhruba deset jízdních kol.

Turistický vlak vyjíždí každou sobotu od 18. května do 29. září v 8:12 z Plzně hlavního nádraží. Cílová stanice vlaku je Bělá nad Radbuzou s příjezdem v 9:50, nicméně je možné nastupovat a vystupovat na trase vlaku. Vlak zastavuje v zastávkách: Plzeň-Jižní Předměstí, Pňovany zastávka, Stříbro (zde možný přestup od spěšného vlaku z Mariánských Lázní), Svojšín, Holostřevy, Skviřín, Bor a ve všech zastávkách mezi Stráží u Tachova a Bělou nad Radbuzou.

Na zpáteční cestu vyráží vlak z Bělé nad Radbuzou v 17:23, nově pojede též přes Bor a Stříbro do Plzně na hlavní nádraží (příjezd 18.58). Kromě zastávky Pňovany zastávka staví vlak ve všech zastávkách jako v opačném směru. Ve Stříbře je návaznost na Západní Expres směr Cheb.

Vlak je integrovaný do systému IDP. Ve vlaku platí jízdenka Turista Plzeňskem: https://www.poved.cz/cz/turista-v-plzenskem-kraji/

SMĚR TAM  
Plzeň hl. n. 8:12
Plzeň-Jižní Předměstí  8:14 – 8:15
Pňovany zastávka 8:30 – 8:31
Stříbro 8:41 – 8:42
Svojšín  8:50 – 8:53
Holostřevy 9:02
Skviřín   9:07
Bor 9:13 – 9:14
Stráž u Tachova 9:23
Borek u Tachova 9:28
Dubec 9:32
Třemešné pod Přimdou 9:36 – 9:40
Bělá nad Radbuzou zastávka 9:47
Bělá nad Radbuzou 9:50

 

SMĚR ZPĚT  
Bělá nad Radbuzou 17:23
Bělá nad Radbuzou zastávka 17:25
Třemešné pod Přimdou 17:33 – 17:34    
Dubec 17:37
Borek u Tachova 17:42
Stráž u Tachova 17:47
Bor 17:56 – 18:00
Skviřín   18:06
Holostřevy 18:11
Svojšín  18:17 – 18:20
Stříbro 18:28 – 18:31
Plzeň-Jižní Předměstí  18:54 – 18:55
Plzeň hl. n. 18:58

Turistické cíle

Stříbro

Kladruby

Svojšín

Bor

Stráž u Tachova

Borek u Tachova

Dubec

Třemešné pod Přimdou

 Bělá nad Radbuzou

24. 6. 2019

Další aktuality

Uzavírka Loza – Dolní Bělá od 15.7. do 18.8. 2019
Uzavírka Stachy 15. 7. – 30. 9. 2019
Převedení linky 12 a zastávek "Škoda VII. brána" a "Panelárna" na novou přeložku Domažlické ulice

© 2019 POVED s.r.o.
Nerudova 25, Plzeň

Organizátor veřejné dopravy v Plzeňském kraji a Integrované dopravy Plzeňska (IDP)

Sledujte nás na

Created by Beneš & Michl