Úvod Aktuality 18. května vyjede turistický vlak do Bělé nad Radbuzou

18. května vyjede turistický vlak do Bělé nad Radbuzou

Každou sobotu od 18. května až do konce září vyjíždí nový turistický vlak z Plzně do Českého lesa. Vlak je určen pro turisty jedoucí do oblasti Stráže, Třemešné a oblasti Českého lesa kolem Bělé nad Radbuzou. Ve vlaku je též kapacita pro zhruba deset jízdních kol.

Turistický vlak vyjíždí každou sobotu od 18. května do 29. září v 8:12 z Plzně hlavního nádraží. Cílová stanice vlaku je Bělá nad Radbuzou s příjezdem v 9:50, nicméně je možné nastupovat a vystupovat na trase vlaku. Vlak zastavuje v zastávkách: Plzeň-Jižní Předměstí, Pňovany zastávka, Stříbro (zde možný přestup od spěšného vlaku z Mariánských Lázní), Svojšín, Holostřevy, Skviřín, Bor a ve všech zastávkách mezi Stráží u Tachova a Bělou nad Radbuzou.

Na zpáteční cestu vyráží vlak z Bělé nad Radbuzou v 17:23, nově pojede též přes Bor a Stříbro do Plzně na hlavní nádraží (příjezd 18.58). Kromě zastávky Pňovany zastávka staví vlak ve všech zastávkách jako v opačném směru. Ve Stříbře je návaznost na Západní Expres směr Cheb.

Vlak je integrovaný do systému IDP. Ve vlaku platí jízdenka Turista Plzeňskem: https://www.poved.cz/cz/turista-v-plzenskem-kraji/

SMĚR TAM  
Plzeň hl. n. 8:12
Plzeň-Jižní Předměstí  8:14 – 8:15
Pňovany zastávka 8:30 – 8:31
Stříbro 8:41 – 8:42
Svojšín  8:50 – 8:53
Holostřevy 9:02
Skviřín   9:07
Bor 9:13 – 9:14
Stráž u Tachova 9:23
Borek u Tachova 9:28
Dubec 9:32
Třemešné pod Přimdou 9:36 – 9:40
Bělá nad Radbuzou zastávka 9:47
Bělá nad Radbuzou 9:50

 

SMĚR ZPĚT  
Bělá nad Radbuzou 17:23
Bělá nad Radbuzou zastávka 17:25
Třemešné pod Přimdou 17:33 – 17:34    
Dubec 17:37
Borek u Tachova 17:42
Stráž u Tachova 17:47
Bor 17:56 – 18:00
Skviřín   18:06
Holostřevy 18:11
Svojšín  18:17 – 18:20
Stříbro 18:28 – 18:31
Plzeň-Jižní Předměstí  18:54 – 18:55
Plzeň hl. n. 18:58

Turistické cíle

Stříbro

Kladruby

Svojšín

Bor

Stráž u Tachova

Borek u Tachova

Dubec

Třemešné pod Přimdou

 Bělá nad Radbuzou

10. 4. 2019

Další aktuality

Uzavírka Kaplířovy ulice, odklon linek 24, 26, 30, 36, N1 od 3. 6. 2019
Přeložení zastávky "Opavská" (směr centrum) od 17. 5. 2019 od 04.30 hod.
Spuštění provozu turistických mezinárodních linek

© 2019 POVED s.r.o.
Nerudova 25, Plzeň

Organizátor veřejné dopravy v Plzeňském kraji a Integrované dopravy Plzeňska (IDP)

Sledujte nás na

Created by Beneš & Michl